Nyitókép: MTI

A magyar kézilabda válogatott egy hihetetlenül izgalmas találkozón 26:25-re legyőzte a jó formában levő németeket a kézilabda Euróba-bajnokság középdöntőjében.

Háfra Noémi a magyar válogatott utolsó támadásánál kilenc másodperccel a vége előtt bombázta a bal felső sarokba a labdát, megszerezve ezzel a győzelmet.

Nancy, 2018. december 9.
Bíró Blanka magyar kapus a franciaországi nõi kézilabda Európa-bajnokság középdöntõjének második fordulójában játszott Magyarország – Németország mérkõzésen Nancyban 2018. december 9-én.
MTI/Kovács Tamás

A magyarok rögtön az elején három góllal elmentek és az egész első félidőben kézben tartották a meccset, mely kétgólos előnnyel ért véget. A második félidőben is tartották magukat a lányok, a németek azonban 10 perccel a vége előtt átvették a vezetést.

Kovacsicsék azonban nem adták fel, óriási szívvel küzdöttek, mely végül 26:25 gólos győzelmet hozott a németek ellen.

Egy fordulóval a középdöntő csoportköre vége előtt a kézilabdás lányoknak esélyük van az elődöntőbe kerülésre is. Az utolsó fordulóban Magyarország – Románia találkozó lesz.