51. alkalommal találkozik a Slovan és a DAC együttese. Marco Rossi csapata háborúra készül. Tudósítónk a helyszínről élőben jelentkezik a történéseket.

hirdetes_400x285

20:25 – Lefújja a játékvezető a mérkőzést

Slovan – DAC 1:1

20:23 – Kalmárt kell ápolni.

20:20 – A 90. percben még adnak egy kis munkát Macejnak. Majd 4 percet hosszabbít a bíró

20:17 – Cmelík szabadrúgása egyenesen Greif kapus kezében köt ki, majd Huk kap sárgát, miután akadályozta a kapust.

20:15 – Cavric helyére Sevcic érkezik. A Slovan ezzel kihasználta mind a három csere-lehetőségét.

20:12 – 3022 a hivatalos nézőszám

20:06 – Safranko helyére Cmelík áll be.

20:04 – Droppa váltja Savicevicet az égszínkékeknél. Közben mintha Cmelík is készülődne

20:03 – Zsivkovics is begyűjt egy sárgát.

19:57 – De Kamps buktatta hátulról támadás közben Kalmárt, de a játékvezető szerint nem történt szabálytalanság. Pár pillanattal később aztán be is gyújt a DAC középpályása be is gyűjt egy sárgát

19:52 – GÓÓÓL! Pacinda bombagóljával egyenlít a DAC

Slovan-DAC 1:1

19:50 – A 13-as számmal játszó Kalmár Zsolt egy szabadrúgással nyit –

19:47 – Pambou kap sárgalapot

19:46 – Vida Kristopher helyére érkezve bemutatkozik a DAC legújabb szerzeménye, Kalmár Zsolt

Néhány tucatnyi slovan-drukker gólöröme…

19:43 – Megszerzi a vezetést a Slovan. Jakub Mares hatalmas lövését esélye sem volt kivédeni Macejnak.

Slovan-DAC 1:0

19:39 – Lupták volt hatalmas helyzetben, de a kapusba lőtte a labdát.

19:37 – Satka játszotta meg jól a labdát Vida Kristophernek, de a lövés megpattant a Slovan védőjén.

19:36 – Davis helyett Kostrna lép pályára a második félidő kezdetén.

19:17 – Az utolsó pillanatban még szabadrúgásból a 16-os mellől kapura lő De Kamps, de Macej magabiztosan védi

19:15 – 2 percet hosszabbít a játékvezető

19:13 – A hazaiak játékosa, Savicevic kap sárgát, miután szabálytalankodott Pambouval szemben.

19:09 – Cavric egy szabadrúgást és egymás után két is pontrúgást is elvégez. Az első kettőből sikerült veszélyes helyzeteket teremtenie a DAC kapuja előtt. Ráadásul a szabadrúgásnál kezezést reklamáltak a hazaiak a 16-oson belül.

19:08 – Marco Rossi hangosan kikel a játékvezetőre, miután minden vitatható helyzetben a Slovan javára fúj.

19:05 – Egyelőre egyik kapu sem forog nagy veszélyben

19:02 – Néhány nagyon szép, eddig nem megszokott technikai megoldást is bemutatnak a DAC játékosai

18:57 – Körülbelül 500 DAC-szurkoló buzdítja a csapatot. Nem sokkal lehetnek többen a Slovan szurkolói, akiknek hangját egyébként nem nagyon hallani

18:54 – Egymás után kétszer is jól játszotta meg a labdát a Slovan,. Először Huk mentett nagyot, majd kívülről találták el az oldalhálót.

18:49 – Pacinda lövi a Slovan kapuja mellé

18:45 – Az első negyedóra után kiegyenlített a játék

18:43 – Zsivkovics kis híján gólpasszt adott Maresnek. szerencsére azonban a Slovan csatára mellélőtte a labdát

18:42 – Saláta Kornél sérülés miatt elhagyja a pályát. Helyét Milan Rundic veszi át.

18:40 – Ha csak a szurkolókon múlna, akkor már megnyertük volna a meccset. Óriási támogatást jelentenek a lelátókon megjelent sárga-kék drukkerek

18:36 – Pacinda beadására Pambou érkezett jó ütemben.  Épp csak Greif kapus volt útban

18:35 – Huk elveszített labdáját Damnjanovic vitte kapura, Macej azonban védte

18:32 – A csekély számú hazai közönség megkezdte az üzengetést… „Bi maďara do hlavy…”

18:30 – A Magyar Himnusz dallamára kezdte a Slovan a meccset

18:27 – És akkor kezdünk

18:19 – A DAC szurkolóira ma sem lehet panasz…

18:14 – A DAC kezdőcsapat már ismert.

reprofoto/fcdac.sk

18:00 – De hol vannak fél órával kezdés előtt az égszínkékek?

17:50 – Gyülekeznek a stadionban a sárga-kék szurkolók

Sörre várva…

17:41 – Marco Rossi fb-posztjában háborúra készül

17:31 – 5 óra körül érkeztek meg Pozsonyba a sárga-kék szurkolók. Hatalmas Ria-Ria-Hungária, „Magyarok”, és a már megszokott dunaszerdahelyi rigmusokkal köszöntötték az őket váró rendőröket.

Így érkeztek meg a DAC-szurkolók Pozsonyba (Képek, videó)

Nyitókép: Körkép.sk