Nem kezdtük jól a meccset, a középpályán túl sok helyet és időt adtunk az ellenfélnek, és nem sikerült nyomás alá helyeznünk őket. Ennek ellenére a szünetig kiegyenlítettünk.

A második félidőben az ellenfelünk épp akkor talált be, mikor mi a legjobb fázisunkban voltunk. Úgy vélem, a Divković ellen elkövetett szabálytalanságért járt volna nekünk egy szabadrúgás, Pačinda második találatánál pedig kérdéses, valóban lesen állt-e. A döntetlen igazságosabb lett volna.

De ahogy azt már a szezon elején is mondtam, a Trencsén a Slovan és a Zsolna mellett a bajnokság egyik legjobb csapata.

fcdac.sk – Marco Rossi edzői értékelése a DAC-Trencsén (1:2) mérkőzést követően
kép: profutbal.sk