Nehéz meccs volt, ez nem volt a mi napunk. Egy védekező csapat ellen játszottunk. Ilyenkor az utolsó 20-25 méteren sokkal több pontosságra van szükség. Ez ma hiányzott. Az ellenfél az első félidő első percétől kezdve húzta az időt.

Sok percet  veszítettünk, amikor állt a játék. A meccs végén megkérdeztem a főbírótól hogy miért csak három percet hosszabbított, amire a negyedik játékvezető úgy reagált, hogy nem a mi dolgunk kérdezni, hanem hogy játszunk 90 percen keresztül. Nagyon sok szabálytalanság volt Kalmárra, aki az egyik legtehetségesebb játékos aki a pályán volt. Mégse védte meg őt a bíró és nem jutalmazta sárgával az ellenfeleket.

Marco Rossi vezetőedző nyilatkozata a DAC-Sároseperjes (0:0) mérkőzés után

hirdetes_300x300