Nehéz mérkőzés volt, az ellenfél ugyanis a Zsolnától elszenvedett zakó után teljesen megváltoztatta a mentalitását és a játékrendszerét. Nagyon nehezen tudunk nyerni védekező csapat ellen, aki megszállja a saját térfelét.

A 2. félidőben kockáztattunk, 5-6 gólhelyzetünk volt és egy tiszta 11-es is Ljubicicre, amit a játékvezető nem fújt be.

Fiatal csapatunk van, a játékosoknak időre van szükségük. Szeretném kérni a szurkolókat, hogy ne fütyüljék ki a játékosokat. Vagy tegyék azt a meccs után, de ne közben, mert csak elveszik az önbizalmukat.

Nem vagyunk Real Madrid vagy Barcelona, hogy minden meccsen 5-6 gólt rúgjunk. A játékosok hozzáállásával elégedett vagyok, ugyanakkor sok technikai hibát követtek el, de a szurkolók nem várhatnak showt minden mérkőzésen.

A szünetben arra kértem a játékosokat, hogy gyorsabban adogassanak és határozottabb játékot is kértem tőlük.