Ifjabb Vladimír Weiss a hírek szerint az FC Kassa elleni hazai bajnoki mérkőzés 6. fordulója alatt végig szóbeli támadásokat kapott az égszínkékek egyik szurkolójától. Az ŠK Slovan Bratislava csapatkapitánya állítólag visszaszólt a szurkolónak, hogy megbeszéljék a dolgot a lefújás után.

 

És ez meg is történt. Az esetről videófelvétel készült, amely terjed a közösségi médiában. Annak ellenére, hogy a szlovák címvédő Mykola Kucharevič mesterhármasával 3:2-re győzött, a szurkolóknak nem tetszik kedvenceik játékának színvonala.

 

„Minek szidkozódsz? Minek anyázol? Én szidlak téged? Szidom a fiadat vagy bárki mást? Itt mindenki a k*rva életbe is megpróbálja, rohangál a p*csába, te nem tudod, milyen a Slovanban játszani!”

 

mondta ifj. Weiss a szurkolónak.

 

Pattanásig feszült a helyzet a Slovannál: Weiss újabb kiállítása után a szurkolóknál is elszakadt a cérna

 

Az említett szurkoló vélhetően azzal védekezett, hogy ő nem kiabált be semmit, de ez a csapatkapitánynak nem tetszett, és kiigazította.

 

„Ne kiabálj személyeskedő dolgokat. Inkább szurkolj. Nyertünk 3:2-re, a szívünket kitettük a pályára, és mindent beleadunk”

 

zárta a beszélgetést a volt szlovák válogatott játékos, majd a többi szurkoló tapsa közepette távozott.

 

A Slovan a Kassa feletti győzelmével a Niké Liga ötödik helyére lépett előre. A nagyszombati Spartak és a Trencsén csapatától mindössze egy ponttal van lemaradva. A hetedik fordulóban Zsolnán lépnek pályára. A kassaiak a kilencedik helyen állnak, a válogatott szünet után legközelebb Komárom ellen játszanak.

 

 

sport.sk

Nyitókép forrása: Instagram – futbalovalopata

Megosztás:

Tetszett önnek ez a cikk?

Kattintson az alábbi gombra vagy a kommentek között bővebben is kifejtheti véleményét.

Ön lehet az első aki a tetszik gombra kattint!