Frissítve: Cikkünk megosztói között egy belépőjegyet sorsolunk ki a mai meccsre, mely átvehető a helyszínen a mérkőzés előtt. Sorsolás ma 15.00 órakor.
Mindenkép megéri időben érkezni a ma délután 17.00 órától kezdődő mérkőzésre! Nem csak a nagy érdeklődés, valamint a beléptetésnél várható biztonsági ellenőrzések okozta fennakadás elkerülése végett, hanem a gazdag kísérőprogram miatt is, olvasható a DAC hivatalos honlapján.
„A stadion kapui 15 órakor nyitnak, a legkisebbek számára már ekkortól arcfestést és ügyességi játékokat szervezünk a lelátók alatt. A szurkolókat labdarúgó gólyalábak fogadják, miközben videókkal, majd élő zenével próbáljuk felpezsdíteni a hangulatot.

A mérkőzés felvezetése is picit eltér az eddigiektől, de természetesen nem hiányozhat a névsorolvasási show és a Nélküled sem, és rendhagyó koreográfiával készül a fanklub is. Mindez sok-sok meglepetéssel és attrakcióval kiegészítve, remélhetőleg felejthetetlen élményt nyújt minden DAC-drukkernek.
A félidőben sem lesz üresjárat, a szokásos tombola helyett ezúttal játékos formában lehet értékes díjakat nyerni; a fődíj egy hordó sör.
Ezen felül minden szurkoló vendégünk lesz holnap egy csésze teára, amit munkatársaink a bejárat melletti büfénél fognak osztani” – tájékoztat a klub hivatalos honlapja.
Nyitókép: fcdac
Megosztás:
Tetszett önnek ez a cikk?
Kattintson az alábbi gombra vagy a kommentek között bővebben is kifejtheti véleményét.