Az ország több járásbíróságán és hivatalában bombariadó miatt készültséget rendeltek el és kiürítik azokat. Az információt a rendőrség és a Belügyminisztérium is megerősítette.
Az eddigi hírek szerint a kassai, galántai és egy pozsonyi járásbíróságot is fenyegetés érte. A terebesi kerületi bíróság épületét közben kiürítették, de Rozsnyón és Dunaszerdahelyen is intézkedtek a hatóságok. Egy ismeretlen tettes ma reggel hívta fel a 158-as számot azzal, hogy bomba van a járásbíróságon. A rendőrség ezért az összes szlovákiai járásbíróságot átkutatja.
A Hospodárske Noviny legfrissebb információi szerint konkrét fenyegetés a Kassai Járásbíróságot, valamint a garamszentkereszti, vágbesztercei és vágújhelyi járási hivatalokat érte. A Belügyminisztérium bejelentette, hogy az említett városokban jelenleg nem elérhetőek a hivatali szolgáltatások.
sme.sk , hnonline.sk
kép: sme.sk
Megosztás:
Tetszett önnek ez a cikk?
Kattintson az alábbi gombra vagy a kommentek között bővebben is kifejtheti véleményét.