A WizzAir légitársaság új, egyenes járatot indít a pozsonyi M. R. Štefánik repülőtér és a londoni Luton repülőtér között. A légitársaság 2018. június 20-tól helyezi üzembe az új járatot, ami nyártól naponta fog közlekedni a két város között
„Az utasok jövő évtől a WizzAir hat járatát használhatják ki – Szkopjébe, Kijevbe, Varsóba, Szófiába, Tuzlába, valamint újonnan a londoni Lutonba” – mondta a pozsonyi reptér vezérigazgatója, Jozef Pojedinec.
A WizzAir szóvivője, Sorina Marie Ratz elmondása szerint a légitársaság jelentős növekedést jegyzett Szlovákiában, év közben pedig 60 százalékkal sikerült emelnie a kapacitását a szlovák piacon.
A WizzAir jelenleg 11 járatot kínál nyolc országba három szlovákiai reptérről: Pozsonyból, Poprádról és Kassáról.
Forrás: HNonline.sk
Nyitókép: Airbus
Megosztás:
Tetszett önnek ez a cikk?
Kattintson az alábbi gombra vagy a kommentek között bővebben is kifejtheti véleményét.