Magyarország 1:1-es döntetlent játszott az izlandi válogatottal.

A magyar csapat végig uralta a meccset. Az első félidőben az izlandiak szereztek vezetést egy vitatható tizenegyesből a 39. percben. A második félidőben tovább folytatódott a magyar ostrom, az ellenfél támadásait sorra blokkoltuk, így Király Gábornak nem sok dolga akadt.

A rengeteg magyar helyzet ellenére az egyenlítő gól a 88. percig váratott magára, Nikolic beadása Saevarssonról pattant be – öngól (1:1).

Magyarország és Izland is egy-egy ponttal gazdagodott, ezzel Magyarországnak megvan a biztos harmadik helye az F-csoportban.

A magyar válogatott világszinten játszott, és a csapat a sorozatos bírói hibák ellenére sem tört meg.

Forrás: MTI
Forrás: MTI

Ma este sor kerül az F-csoport másik mérkőzésére a portugál és az osztrák válogatottak között.