Új idény, új arculat, és bővített kínálat a Körkép.sk Felvidéki Régiósfoci rovatában, melyben hétről hétre összegyűjtjük a magyarlakta régiók alacsonyabb osztályainak eredményeit a teljesség igénye nélkül. Kövesse velünk hétről hétre a legfrissebb eredményeket!
Dunaszerdahelyi régió
AG Sport Liga – Augusztus 18-án kezdődik a bajnokság
VII. liga – Augusztus 18-án kezdődik a bajnokság
U19 – Szeptember 1-jén kezdődik a bajnokság
U15 – Augusztus 31-én kezdődik a bajnokság
Komáromi régió
MEVA VI. Liga
Búcs (Búč), Izsa (Iža), Bajcs (Bajč), Dunamocs (Moča), Marcelháza (Marcelová), Csallóközaranyos (Zlatná na Ostrove), Pat (Patince), Vágfüzes/Kava (Vrbová nad Váhom/Kava), Nemesócsa (Zemianská Olča), Ifjúságfalva (Dedina Mládeže), Bátorkeszi (Bátorové Kosihy), Keszegfalu (Kameničná), Csicsó (Číčov), Újgyalla (Dulovce), Szilasháza (Šrobárová)
VII. liga – Augusztus 19-én kezdődik a bajnokság
U19 – Szeptember 1-jén kezdődik a bajnokság
U15
Hetény (Chotín), Keszegfalu (Kameničná), Izsa (Iža), Bátorkeszi (Bátorové Kosihy), Naszvad (Nesvady), Perbete (Pribeta), Nagykeszi (Veľké Kosihy), Komáromszentpéter (Svätý Peter), Ekel (Okoloičná na Ostrove), Ímely (Ímeľ), Búcs (Búč), Csallóközaranyos (Zlatná na Ostrove), Komárom B (Komárno), Csicsó (Číčov)
Galántai régió
- osztály
Diószeg (Sládkovičovo), Hidaskürt (Mostová), Nagymácséd (Veľká Mača), Pusztafödémes (Pusté Úľany), Jóka (Jelka), Alsószerdahely (Dolná Streda), Taksony (Matúškovo), Tallós (Tomášikovo), Vízkelet (Čierny Brod), Nemeskosút (Košúty), Vezekény (Vozokany), Feketenyék (Čierna Voda), Salgócska (Šalgočka), Sempte (Šintava)
- osztály – Galántai és Vágsellyei járás
Vágvecse (Veča), Selőce (Selice), Tornóc (Trnovec nad Váhom), Galánta – Hódi városrész (Hody), Jánosháza (Jánovce), Zsigárd (Žihárec), Vághosszúfalu (Dlhá nad Váhom), Alsószeli (Dolné Saliby), Magyargurab (Veľký Grob), Királyrév (Kráľov Brod), Pered (Tešedíkovo), Deáki (Diakovce), Vágsellye (Šaľa), Szentharaszt (Vinohrady nad Váhom)
U15 – Augusztus 18-án kezdődik a bajnokság
Érsekújvári régió
MEVA VI. liga
Valkház (Vlkas), Zsitvafödémes (Úľany nad Žitavou), Nagysurány (Šurany), Bánkeszi (Bánov), Szőgyén (Svodín), Komáromszemere (Semerovo), Barsfüss (Trávnica), Komját (Komjatice), Ohaj (Dolný Ohaj), Muzsla (Mužla), Özdöge (Mojzesovo), Nyitramalomszeg (Lipová), Szentmihályúr (Michal nad Žitavou), Mánya (Maňa), Csornok (Černík)
VII. liga – Augusztus 18-án kezdődik a bajnokság
VIII. liga – Szeptember 2-án kezdődik a bajnokság
U19 – Augusztus 18-án kezdődik a bajnokság
Lévai régió
VI. liga
Zsember (Žemberovce), Zselíz (Želiezovce), Oroszka (Pohronský Ruskov), Garamkeszi (Hornské Kosihy, Garamlök (Lok), Garamtolmács (Tlmače), Fakóvezekény (Plavé Vozokany), Garamkelecsény (Hronské Kľačany), Kálna (Kalná nad Hronom), Hontfüzesgyarmat (Hontianska Vrbica), Újbars (Nový Tekov), Garamújfalu (Nová Dedina), Csejkő (Čajkov), Felsőtúr (Horné Turovce), Garamszentgyörgy (Jur nad Hronom), Óbars (Starý Tekov)
VII. liga
Csata (Čata), Nagysalló (Tekovské Lužany), Nagytúr (Veľké Turovce), Ipolyfödémes (Ipeľské Úlany), Kiskoszmály (Malé Kozmálovce), Ipolyszakállos (Ipeľský Sokolec), Hontnádas (Hontianske Trsťany), Bori (Bory), Sáró (Šarovce), Bakabánya (Pukanec), Palást (Pláštovce), Peszektergenye (Sikenica), Vámosladány (Mýtne Ludany), Ipolyvisk (Vyškovce nad Ipľom), Nagykoszmály (Veľké Kozmálovce), Érsekkéty (Keť)
VIII. liga – Augusztus 19-én kezdődik a bajnokság
U19 – Augusztus 18-án kezdődik a bajnokság
Nagykürtösi járás
6. liga
Leszenye (Lesenice), Bussa (Bušince), Apátújfalu (Opatovská Nová Ves), Lukanénye (Nenince), Erdőmeg (Záhorce), Dacsólám (Dačov Lom), Kékkő (Modrý Kameň), Kőkeszi (Kamenné Kosihy), Középpalojta (Stredné Plachtince), Ipolybalog (Balog nad Ipľom), Alsósztregova (Dolná Strehová), Zsély (Želovce), Ipolyhídvég (Ipeľské Predmostie), Alsószellő (Malé Zlievce)
U15 – Augusztus 18-án kezdődik a bajnokság
U11 – Szeptember 5-én kezdődik a bajnokság
Rimaszombati járás
6. liga – Augusztus 25-én kezdődik a bajnokság
U19 – Augusztus 25-én kezdődik a bajnokság
U15 – Augusztus 25-én kezdődik a bajnokság
Losonci járás
6. liga
Kálnó (Kalinovo), Divény (Divín), Vámosfalva (Mýtna), Cserepes (Hrnčiarska Ves), Rimakokova (Kokava nad Rimavicou), Losonctamási (Tomášovce), Patakalja (Podrečany), Fülekpüspöki (Biskupice), Ipolymagyari (Uhorské), Panyidaróc (Panické Dravce), Bozita (Buzitka), Fazekaszsaluzsány (Hrnčiarske Zalužany), Videfalva (Vidiná), Gácsfalu (Stará Halič), Gács (Halič)
Körkép.sk/KPA
Nyitókép: Körkép.sk/kpa
Megosztás:
Címkék: alacsonyabb osztályú labdarúgó bajnokság Felvidék felvidéki régiósfoci Főoldal magyar magyarlakta régiósfoci
Tetszett önnek ez a cikk?
Kattintson az alábbi gombra vagy a kommentek között bővebben is kifejtheti véleményét.