Nyitókép: Gúta város Fb-oldala
Március 24-én színvonalas, jó hangulatú gálaműsor keretében köszöntötték Gúta legsikeresebb sportolóit. A város a covid időszak miatti két év kihagyás után tudta ismét több kategóriában is értékelni a kiemelkedő sikereket elért sportembereket.
Gútán évekre visszamenő hagyománya van a legjobb sportolók megünneplésének.
Gőgh Péter, a városi sportbizottság frissen kinevezett elnöke folytatta a megkezdett munkát. Ő maga is évek óta foglalkozik a város fiataljaival.
A városvezetés nemcsak a kiemelt sportolóknak, hanem edzőiknek, szüleiknek is gratulált. Elhangzott az is, hogy remélik, a jövőben új fejlesztések egész sorának örülhetnek majd.
Gúta legjobb sportolóinak listája:
Egyéni sportolók – 15 éves kor alattiak | ||
Arany sáv | Ezüst sáv | Bronz sáv |
Kovács Kovács
FK U-15 Gúta Edzp: Mgr. Máté Zsolt |
Hupian Tünde Zoé
Karate klubu Taiyó Gúta Edzp: Kiss Tibor |
Rehák Bence
FK U-13 Gúta Edző: Nagy Benjamin Nagy |
Domján Panka Kata
Karate klubu Taiyó Gúta Edző: Tibor Kiss |
Szuri Mátyás
Judo Klubu Gúta |
Döme Attila
Birkózás Edző: Ing. Gőgh Michal |
Slatina Ivan
Birkózóklub Tréner: Ing. Michal Gőgh |
Szabó Dóra
HŠK-74 Gúta, Edző: Mahor Michal |
Szorádi Filip
Judo Klubu Gúta |
Richter Bíborka
Judo Klubu Gúta |
Zakály Rebeka kerékpár
Edző: Andrea Hajdú |
Egyéni sportolók – 15 éves kor felettiek | ||
Arany sáv | Ezüst sáv | Bronz sáv |
Utto Anton
X-Shot Gúta sportlövészet |
Rigó Rebecca Rigó Karate Klubu Taiyó Gúta
Edző: Tibor Kiss |
Szabó František Szabó
FK Gúta – Edző: Mgr. Máté Zsolt |
Varga Tünde Emese Karate Klubu Taiyó Gúta
Edző: Tibor Kiss |
Tánczos Márton
Judo Klubu Kolárovo |
Terényi Ildikó X-Shot Gúta sportlövészet |
Bakos Virág Orsolya
Judo Klub Gúta |
Dániel Illés
FK Gúta Edző: Mgr. Máté Zsolt Máté |
Czirák Dóra
HŠK-74 Gúta , Edző: Zolnai Miroslav |
Kiss Laura
HŠK-74 Gúta , Edző: Zolnai Miroslav |
Lakatos Patrik
Birkózóklub Edző: Ing. Gőgh Michal |
Szépe Natália Kerékpár
Edző: Hajdú Andrea |
Csapatok
1. – 3. helyezettek |
Csapattagok és edzők | |
1.
hely |
Futballklub Gúta
U15-ös serdülők |
Györe Ádám, Varga Patrik, Kürti Kristóf, Uhrin István, Bihari Viktor, Bartanusz Dávid, Ollé Roland, Kovács Áron, Nagy peter, Varga Adam, Kertai Alex Kristián, Melecski Zoltán Levente, Seregül Viktor, Lakatos Kristián, Kucsora Krisitián, Langschadl Illás
Edző: Máté Zsolt |
2.
hely |
HŠK-74 Gúta
serdülők |
Kiss Laura, Keszegh Kyra, Helcová Lucia, Marosi Kinga, Árgyusi Františka, Kiss Réka, Nagy Dóra, Laky Nikola, Lakatoš Tímea, Marosi Petra, Nagy Rebeka, Egri Nikoleta, Vu The Lucia, Czirák Dóra, Gogola Zala, Kóš Viktória
Edző: Zolnai Miroslav |
3.
hely |
Páros kerékpár | Kulich Eszter, Rákócza Dóra
Edző: Andrea Hajdú |
Gúta város szülöttei, akik a városon kívül sportolnak, de kiemelkedő sporteredményt értek el | ||
Žibrita Rebeka | atlétika | Klub: Atletický klub AC Nové Zámky
Edző: Juraj Szák |
Tóth Nikoletta | kézilabda | Klub: Alba Fehérvár KC
Edző: Józsa Krisztián |
Beke Ádám | jégkorong | Klub: HC Slovan Bratislava
Edző: Michal Dostál |
Tóth Enikő | súlyemelés | Magyar Erőemelő Szövetség / MERSZ /
Erőtér sportegyesület Tréner – edző: Szalai Bence |
Mihalics Attila | vízilabda | Klub: OÁZIS SC Budapest
Edző: Szabó Gábor |
Boros Levente | Futball
|
|
Rajtár Ján
|
Sportlövészet | Majster športu 1971 |
Körkép.sk
Megosztás:
Címkék: Gőgh Péter Gúta gútai sport Halász Béla sport
Tetszett önnek ez a cikk?
Kattintson az alábbi gombra vagy a kommentek között bővebben is kifejtheti véleményét.