Kedden 5. lett 10 km-es nyíltvízi úszásban Rasovszki Kristóf, míg Székelyi Dániel a 21. helyen ért célba. A 43. párost felvonultató műúszó szabadprogramban a magyar lányok a 20. helyen végeztek, női vízilabdázóink pedig szó szerint átgázoltak a franciákon.

Rasovszki Kristóf elégedett eredményével, hiszen az 5 km-es versenyszámban 7. lett, így most javításként értékeli mostani helyezését. A junior világbajnoknak nem sok ideje lesz pihenni, hiszen csütörtökön 1250 méternyi része lesz a váltóban, majd pénteken újra beleveti magát a Balatonba a 25 km-es távon.

forrás: nemzetisport.hu

A Kiss Szofi, Schwarz Anett duó a 20. helyen végzett a műúszók páros szabadprogramjának selejtezőjében, így lemaradtak a döntőről.

Vizes vb: Hatalmas fölénnyel nyertek a magyar lányok

Szerdán rangadót játszik férfi vízilabda válogatottunk az olaszokkal, de harcba szállnak műugróink, nyíltvízi úszóink és műúszó válogatottunk is. Íme a szerdai program: